Kategorie

 
     
   
 

Płyta z kolędami "Raz Do Roku" - oferta charytatywna

 • 24h
 • Dostępność: Brak produktu Brak produktu
 • Cena: 25,00 zł
 • Poleć produkt
Album "Raz Do Roku - nasze kolędowanie" stworzony przez Lions Club Pillory Poznań to świetna okazja na wprowadzenie świątecznej atmosfery w swoim domu, a przy okazji pomoc potrzebującym. Całkowity dochód ze sprzedaży płyt zostanie przeznaczony dla dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych.

Pomysł nagrania kolęd z udziałem przyjaciół, ich dzieci oraz grupki wychowanków z rodzinnych domów dziecka zrodził się w grudniu 2014 e. Wtedy to Lions Club Pillory z Poznania zorganizował spotkanie kolędowe dla rodzinnych domów dziecka, nad którymi od kilku lat roztacza swoją opiekę. Jak szybko można było się przekonać, wspólne kolędowanie z dziećmi daje wiele radości i satysfakcji.

Organizatorom zależało na tym, aby wychowankowie byli jak najmocniej zaangażowani w powstanie albumu - dzięki temu część z nich uczestniczyła w nagraniu, a część zilustrowała swoimi rysunkami wyobrażenie Bożego Narodzenia i kolędowania - dzieła te stanowią oprawę graficzną albumu.

Album składa się z dwunastu znanych kolęd:
 1. Do szopy hej pasterze
 2. Gdy się Chrystus rodzi
 3. Jezus Malusieńki
 4. Przybieżeli do Betlejem
 5. Cicha noc
 6. W dzień Bożego Narodzenia
 7. Lulajże Jezuniu
 8. Hej w Dzień Narodzenia
 9. Bracia patrzcie jeno
 10. Mizerna cicha
 11. Jezusa Narodzonego
 12. Anioł pasterzom mówił

Przesłuchaj próbkę albumu:


W imieniu Wychowanków Rodzinnych Domów Dziecka i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych dziękujemy za zakup i życzymy wszystkiego najlepszego w nadchodzące Święta!